Kinnisvara kiirost

Kinnisvara kiirost Tallinnas ja Harjumaal

Kinnisvara kiirost on teenus neile, kes soovivad oma kinnisvara kiiresti realiseerida. 

Tänu 9-aastasele kogemusele kinnisvaras on mu kontakte investorite seas, kes on sobivusel nõus tegema tehingu 2 tööpäevaga. Reeglina on investorid huvitatud soetama objekte Tallinnas ja Harjumaal. Pakkuda võib ka kinnisvara TartusPärnus ja Haapsalus.  

Kõik tehinguga seonduvad kulud on investorite poolt kaetud. Valmis ollakse ostma nii kortereid, maju, ridaelamuid, maid kui ka äripindasid. Kinnisvara seisukord ei oma tähtsust. Samuti ollakse nõus tasuma võimalikud võlad nii krediidiasutuse kui ka korteriühistu ees. 

Sõltuvalt kinnisvara seisukorrast, asukohast ning likviidsusest ollakse valmis tasuma kuni 90% turuhinnast. Kuidas toimub hinna määramine? On levinud väärarusaam, et hind, mida nähakse kinnisvaraportaalis, ongi reaalne tehinguhind. Tegelikkuses see päris nii ei ole. Portaalis olev hind on tegelikult pakkumise, mitte tehingu hind. Meil on ligipääs statistikale ja müügitehingute andmetele, mis aitavad võimalikult objektiivselt määrata sinu vara reaalse väärtuse.

Enne ostupakkumise tegemist tehakse investoritele objekti kohta audit, milles tuuakse välja objekti plussid ja miinused. Kinnisvara kiirostu puhul on tähtis see, et võidaksid mõlemad osapooled. 

Kui tunned huvi investorite poolt tehtava hinnapakkumise kohta, siis täida all olev vorm või kirjuta mulle lauri.esko@1partner.ee