Kinnisvara müük

Kinnisvara müük | Soovin kinnisvara müüa

Kinnisvara müük on protsess, milles tunnen ennast kindlalt. Läbi oma kogemuste saan sulle pakkuda lisaväärtust, mis viib õiglase tehinguni.

Töödates meiega, töötad sa inimestega, kellel on pikaajalised kogemused müügis ja hindamises ning parim võimalik ülevaade kinnisvaraturu hetkeolukorrast. Vastavalt sinu soovidele ja vajadustele koostame nendel teadmistel põhineva parima müügistrateegia.

Real Estate Agent
Kolm lubadust minu kliendile:
  1. Tean sinu kinnisvarast rohkem kui sina ise.
  2. Olen otsekohene ja aus.
  3. Täidan oma lubadusi lähtudes sinu huvidest.
Kolm tulemusliku koostöö alust:
  1. Nõustamine: tahan, et teeksid parima võimaliku otsuse ja iga samm oleks hoolikalt läbi mõeldud.
  2. Läbirääkimised: seisan sinu raha eest nagu see oleks minu oma.
  3. Detailid: sajad eduka tehingu saavutamiseks vajalikud sammud on alati õigesti tehtud.

Hinnastamine

Hinnastan kinnisvara õiglaselt.
Meil on müügitehingute andmebaas ja pikaaegne hindamiskogemus, mis aitab sinu kinnisvara õiglaselt hinnastada.

Kõrvaldame puudused

Pahatihti on kinnisvaral puudused, millest omanik ise ei pruugi teadlik olla. Koostöös partneritega aitan kõrvaldada kõik puudused, mis võivad müügiprotsessi takistada. 

Emotsioonid

“See köök on nii kole”.  Vahel kipuvad võimalikud ostjad sinu kodu kritiseerima, mis võib olla raske ja müügiprotsess võib venima jääda. Esiten ostjale kinnisvara objektiivselt ja ausalt, jättes samal ajal objektist võimalikult positiivse mulje. 

Turundus

Koostan asjaliku kuulutuse ja teeme kvaliteetsed pildid. Vajadusel korraldan kliendipäevasid, lisan välireklaami ja reklaamin objekti sotsiaalmeedias. Samuti on meil arvestatav ostuhuviliste baas, kes on valmis kinnisvara ostma veel enne, kui kuulutus avalikuks saab.

Juriidika

Vormistan kehtiva seadusandlusega kooskõlas juriidiliselt korrektse tehingu. Hangin juriidilised dokumendid ja kontrollin nende õigsust.

Mõttetera

Kingsepp parandab kingi, ehitaja ehitab, arst ravib ja mina tegelen kinnisvaraga! Leian, et olen professionaalne ja aus koostööpartner, kes teeb oma tööd täie pühendumusega!