Kinnisvara müük

Väärtused, mida pakume kinnisvara müümisel

Maksimaalne turuhind

Jõuan tehingusse 10-20% kõrgema hinnaga, kui seda teeb keskmine kinnisvara omanik, kes oma kodu ise müüb. Müün sinu kodu parima hinnaga, mida turg võimaldab. Sa ju ei taha müüa oma kodu liiga odavalt? Kasu Kliendile: Rohkem raha.

Nõustamine enne müüki

Enne kinnisvara müümist vaatame sinu kodu kriitilise pilguga üle ja anname soovitusi, mis tõstavad hinda või parandavad võimalust sinu kodu müüa. Samuti aitame ka korrastada dokumentatsiooni. Kasu Kliendile: valmistame kodu müügiks ette.

Koostöö pankadega

Teeme koostööd suurtemate pankadega, mille kaudu saab ostja soodsamaid laenutingimusi. Kasu Kliendile: Ostja säästab läbi meie ostes teenustasudelt.

Turundame sinu kodu parimal viisil

Kasutame erinevaid turundusmetoodikaid, et müüa sinu kodu parima hinna eest. Kinnisvaraportaalid, kliendipäevad, sotsiaalmeedia – teame, mis toimib.
Turunduse eest tasume meie. Kasu Kliendile: tasuta turundusplaani koostamine ja elluviimine.

Müüki juhib kinnisvara ekspert

Müüki juhib kinnisvara ekspert. See tähendab seda, et omanik ei pea müügiprotsessi oma aega ega raha panustama. Tehes läbimõtlemata otsuseid, võib inimene kinnisvara müües kaotada kümneid tuhandeid eurosid. Kasu Kliendile: Teie aja- ja närvikulu on minimaliseeritud.

Ettemaksu pole vaja

Omanikul pole vaja ettemaksu tasuda. Sõltuvalt objektist on meie teenuse hind ca 3% lõplikust müügihinnast, mis kuulub tasumisele alles siis, kui kinnisvara on müüdud.
Kasu Kliendile: müügiga kaasnevad jooksvadkulud puuduvad.

KKK

Sõltuvalt objekti keerukusest on teenuse hinnaks 3-3.5% lõplikust kinnisvara müügihinnast. Meie müüme reeglina kodusid 4-10% kallimalt, kui seda teeb omanik. 

Reklaamikulud tasume täiesulatuses meie.

Kasutme erinevaid turundusviise. Alustades suurtematest kinnisvaraportaalidest lõpetades tasulise sotsiaalmeedia reklaamiga. Töötame iga objekti jaoks välja sobiliku turundusplaani.

Sõltub omaniku soovidest ja vajadustest ning kinnisvara asukohast. Minu isiklik keskmine müügiperiood on olnud ca 1.5 kuud.

Müüdava kodu pildistamise aeg lepitakse Teiega eelnevalt kokku. PS! on väga tähtis, et kodu oleks enne pildistamist koristatud. Täpsemad juhised sellest, mida peaks omanik enne pildistamist tegema saate minu käest.

Müüdavat objekti käime näitamas omanikuga kokkulepitud aegadel. On  soovituslik, et omanik ei viibi kodus, mil toimub objekti presenteerimine ostuhuvilistele. 

Eestis on levinud tava, et notarikulud tasuvad ostja ja müüja pooleks.  Riigilõivu tasub ostja.

Sõltub tehingu suurusest. Notarikulusid saate arvutada siin: http://www.notarnet.ee/kalkulaator/#kv

Meie valmistame ette kõik müügidokumendid. Aitame suhtluses pankadega, hindamisakti tellimisega, notariaalsete dokumentide ettevalmistamisega ning muude vajalike toimingutega.

Ei. See on rahva suus levinud müüt. Vajadusele aitame ka Teid puuduliku dokumentatsiooni seadustamisega. 

Kõik toimub kokkuleppel omanikuga. Üldlevinud tavakohaselt toimub üleandmine 1 kuu jooksul pärast notariaalset tehingut.

Selleks tuleb vormistada kirjalik üleandmisakt. Meie viibime ka üleandmise juures ning aitame seda Teil teha.

Maakleritasu makstakse samal päval, mil toimub notariaalne ostu-müügitehing.