Minust

Minust

Olen kohusetundlik kinnisvarakonsultant, kes väärtustab usaldust, pühendumust ja sihikindlust. Suhtlen oma klientide ja partneritega alati ausalt, otsekoheselt ning eesmärgistatult. Minu jaoks on tähtis tulemus. Tulemuse saavutamiseks on aga eriti tähtis kindel ja konkreetne tegevusplaan. “If you fail to plan, you plan to fail”. Samuti tegelen 1Partner Kinnisvaras uute maaklerite koolitamisega.

Teekond

Minu kinnisvara-alane teekond on kestnud ligi 10 aastat, mille jooksul olen aidanud kodusid müüa ja osta paljudel inimestel. Samuti pakun ka kinnisvaraalast konsultatsiooni. Minu poolt müüdud objektidega saad tutvuda siin lehel. Julgen ka väita, et oman üle keskmise viisakat äritausta – loodud on üks Eesti suurimatest jalgpalliklubidest, Lõuna-Eesti edukamatest meelelahtusasutustest ning kasumlik digiturundus ettevõte. Kuna kinnisvara müümine on päeva lõpuks äri, siis leian, et aastate jooksul omandatud kogemused ei jookse kohe kindlasti mööda külge maha.

Haridus

Olen omandanud kõrghariduse TTÜs ja olen lisaks hetkel lõpetamas teist kõrgharidust kinnisvara alal. Proovin oma klienditele olla sihikindel partner, kes aitab saavutada seatud eesmärgid – olgu selleks kinnisvara müümine, ostmine või investeerimine. 

PS! Uuendan ka pidevalt oma blogi lehte, kust saate lugeda kasulikku infot nii kinnisvaraturu, kui ka ostmise-müümise kohta.

Palun täida järgmised väljad ja võtan sinuga esimesel võimalusel ühendust