Minust

Kinnisvaramaakler Lauri Esko

"Küsimus pole selles, kas me eesmärgid saavutame. Küsimus on selles, kuidas ja kui kiiresti me seda teeme."
Lauri Esko
Lauri Esko
1Partner Kinnisvara
Kolm lubadust minu kliendile:
  1. Tean sinu kinnisvarast rohkem kui sina ise.
  2. Olen otsekohene ja aus.
  3. Täidan oma lubadusi lähtudes sinu huvidest.
Kolm tulemusliku koostöö alust:
  1. Nõustamine: tahan, et teeksid parima võimaliku otsuse ja iga samm oleks hoolikalt läbi mõeldud.
  2. Läbirääkimised: seisan sinu raha eest nagu see oleks minu oma.
  3. Detailid: sajad eduka tehingu saavutamiseks vajalikud sammud on alati õigesti tehtud.

Olen kohusetundlik kinnisvarakonsultant, kes väärtustab usaldust, pühendumust ja sihikindlust. Suhtlen oma klientide ja partneritega alati ausalt, otsekoheselt ning eesmärgistatult. Minu jaoks on tähtis tulemus. Tulemuse saavutamiseks on aga eriti tähtis kindel ja konkreetne tegevusplaan. “If you fail to plan, you plan to fail”. Olles elanud kogu elu Harjumaal, tunnen end ka kõige paremini Tallinna ja Harjumaa kinnisvaraturul. 

Minu kinnisvara-alane teekond on kestnud ligi
10 aastat, mille jooksul olen peamiselt tegutsenud investori ja ostuobjektide otsijana. Minu poolt müüdud objektidega saad tutvuda siin lehel. Julgen ka väita, et oman üle keskmise viisakat äritausta – loodud on üks Eesti suurimatest jalgpalliklubidest, Lõuna-Eesti edukamatest meelelahtusasutustest ning kasumlik digiturundus ettevõte. Kuna kinnisvara müümine on päeva lõpuks äri, siis leian, et aastate jooksul omandatud kogemused ei jookse kohe kindlasti mööda külge maha.

Olen omandanud kõrghariduse TTÜs ja olen lisaks hetkel lõpetamas teist kõrgharidust kinnisvara alal. Proovin oma klienditele olla sihikindel partner, bkes aita saavutada seatud eesmärgid – olgu selleks kinnisvara müümine, ostmine või investeerimine!

Kinnisvara müük