Minust

Kinnisvaramaakler Lauri Esko

"Küsimus pole selles, kas me eesmärgid saavutame. Küsimus on selles, kuidas ja kui kiiresti me seda teeme."
Lauri Esko
Lauri Esko
1Partner Kinnisvara
Kolm lubadust minu kliendile:
  1. Tean sinu kinnisvarast rohkem kui sina ise.
  2. Olen otsekohene ja aus.
  3. Täidan oma lubadusi lähtudes sinu huvidest.
Kolm tulemusliku koostöö alust:
  1. Nõustamine: tahan, et teeksid parima võimaliku otsuse ja iga samm oleks hoolikalt läbi mõeldud.
  2. Läbirääkimised: seisan sinu raha eest nagu see oleks minu oma.
  3. Detailid: sajad eduka tehingu saavutamiseks vajalikud sammud on alati õigesti tehtud.

Olen kohusetundlik kinnisvarakonsultant, kes väärtustab usaldust, pühendumust ja sihikindlust. Suhtlen oma klientide ja partneritega alati ausalt, otsekoheselt ning eesmärgistatult. Minu jaoks on tähtis tulemus. Tulemuse saavutamiseks on aga eriti tähtis kindel ja konkreetne tegevusplaan. “If you fail to plan, you plan to fail”. Olles elanud kogu elu Harjumaal, tunnen end ka kõige paremini Tallinna ja Harjumaa kinnisvaraturul. Mul on au olla osa Eesti parimast kinnisvarabüroost – 1Partner Kinnisvarast!

Minu kinnisvaraalane teekond on kestnud ligi 10 aastat, mille jooksul olen peamiselt tegutsenud investori ja ostuobjektide otsijana. Minu poolt müüdud objektidega saad tutvuda siin lehel. Lisaks kinnisvarale on mul ka tugev äritaust – olen loonud ühe Harjumaa suurimatest jalgpalliklubidest ja ühe Lõuna-Eesti edukamatest meelelahtusasutustest. Samuti leian, et olen pädev turunduses, digiturunduses ja läbirääkimiste pidamises. 

Olen omandanud kõrghariduse TTÜs ja olen lisaks hetkel lõpetamas teist kõrgharidust kinnisvara alal. Koos 1Partner Kinnisvaraga oleme teadlikud ja sihikindlad partnerid, kes aitavad sul saavutada seatud eesmärgid – olgu selleks kinnisvara müümine, ostmine või investeerimine. Meie püüdlikus täiuslikkusele on see, mis teeb meist Eesti parima kinnisvarabüroo!

Kinnisvaramaakler